• Čerstvé ryby priamo z rybárstva a od mora

Prečo ryby od nás

To že ryby sú zdravé, že obsahujú vitamíny, omega3 mastné kyseliny, že sú prevenciou proti srdcovo-cievnym chorobám, atď... to už vieme. Samozrejme to platí, ak sú ryby skutočne čerstvé a chované v správnych podmienkach a u registrovaných chovateľov.  Ale prečo si rybu kúpiť práve u nás? Prečo je náš projekt iný, bezkonkurenčný a prečo sme vlastne iní ako ostatní?

Sme jediný online rybí trh a predajňa rýb na Slovensku, ktorá má svoj vlastný chov rýb v prírodnom, ekologickom pstruhovom rybárstve v Stupave a v niekoľkých kaprových ekologických rybníkoch na Záhorí. Zaoberáme sa chovom pstruhov, jeseterov, kaprov, zubáčov, sumcov, jednoducho chovom takmer všetkých druhov našich – sladkovodných rýb v ich prírodnom prostredí. Okrem toho sa venujeme dovozu čerstvých morských rýb, živých krabov, homárov, mušlí, ustríc a iných produktov rybolovu. Či už z chovu, alebo lovu sieťami, udicou a podobne.

Rybárstvo Stupava s chovom rýb v prírodných rybníkoch

Priamo v rybárstve v Stupave máme svoju európsku spracovňu, tretiu funkčnú a schválenú na Slovensku. V spracovni máme povolené spracovanie sladkovodných a morských rýb, môžeme vyrábať produkty z rýb, filetovať, údiť, baliť, rozvážať, alebo v modernej predajni predávať naše produkty zákazníkom.

Európska spracovňa rýb v Rybárstve Stupava

 

 

Máme povolenú svoju vlastnú dopravu živých a chladených spracovaných rýb, vďaka čomu môžeme rybami zarybňovať, ísť si po ryby priamo na výlov. Chladiarenskými autami robíme rozvoz, chodíme priamo k dodávateľom morských rýb, výrobcom, na trhy, aukcie alebo priamo k lietadlu na letisko pre tuniaka ktorý priletel zo Srí Lanky