• Čerstvé ryby priamo z rybárstva a od mora

Ako prebieha nákup?

Ako to funguje? u nás to funguje úplne jednoducho!

Na našom online rybom trhu nájdete vždy aktuálnu ponuku našich, morských rýb a produktov rybolovu. Rybu alebo produkty si objednáte v pár jednoduchých krokoch a ryby Vám privezieme 2x v týždni domov alebo do práce a vždy čerstvé. Rybky sú zabalené vo vákuu s etiketou.

Po kliknutí na ponuku e-shopu pokračujete nasledovne:

-          Z ponuky si vyberiete produkt alebo viacej produktov – rýb o ktoré máte záujem. Minimálna výška jednej objednávky je 15€.

-          Objednávku si môžete vyzdvihnúť aj v predajni na rybárstve v Stupave, počas otváracích hodín.

-          Každý produkt je objednávaný na počet kusov a pri každom produkte máte uvedenú približnú aktuálnu váhu a vypočítanú cenu s DPH za vašu objednávku. Ustrice, mušle, slávky sú predávané na 1ks a uvedená cena je za 1ks. Cena sa počíta z priemernej váhy jedného kusa.

-          V nákupnom košíku sa Vám zobrazuje celková cena za objednaný tovar, ktorá je vždy len orientačná, môže byť o niečo vyšia alebo nižšia!

-          Potom si vyberiete deň dodania, ale pozor! Keď si objednávku objednáte na iný deň dodania, ako nasledujúci, môže sa objednávka meniť na čo si  vyhradzujeme právo a samozrejme Vás o tom budeme informovať.

-          V ďalšom kroku si vyberiete či si pre objednávku prídete osobne do predajne v našom rybárstve v Stupave alebo Vám objednávku privezieme priamo domov či do práce.

-          Vyplníte povinné údaje o sebe, dodacej adrese a kontakte na ktorom Vás zastihneme, súhlasíte s obchodnými podmienkami, tak môžete odoslať objednávku. Príde Vám potvrdzujúci e-mail s číslom objednávky ale pozor! niekedy tento e-mail prichádza do SPAMU alebo reklám. Prosím poriadne si skontrolute Vašu schránku!

-          Objednávku zaevidujeme, ryby vyčistíme, spracujeme, zabalíme do vákua, pošleme Vám e-mail s približným časom dodania a našim chladiarenským autom Vám ich dovezieme priamo ku Vám domov zatiaľ v utorok a piatok. Ryby pripravujeme vždy noc a deň pred rozvozom, takže sú úplne čerstvé.

-          Vodič Vás bude telefonicky informovať kedy ku Vám približne dorazí, prípadne či sa nenachádzate na inej adrese kam by mal zásielku doviezť. Na mieste mu tovar zaplatíte v hotovosti alebo kartou. Už vám môžeme zaželať len dobrú chuť.

-          Ryby vozíme do: Bratislavy - všetkých mestských častíStupavy, Borinky, Lozorna, Zohoru, Marianky, Jablonové, Pernek, Malacky, Plavecký Štvrtok, Láb, Kostolište , Jakubov, Záhorská Ves, Vysoká pri Morave, Svätý Jur, Limbach, Pezinok, Vinosady, Modra, Viničné, Senec, Slovenský Grob, Chorvátsky Grob, Čierna Voda, Veľký Biel, Bernoákovo, Ivanka pri Dunaji, Zálesie, Malinovo, Most pri Bratislave, Rovinka, Dunajská Lužná.

-          Na každý deň závozu máme limitovaný maximálny počet objednávok! Po prekročení sa nebude dať objednávať na najbližší termín dodania. Toto opatrenie je pre to, aby sme Vám stihli ryby pripraviť čerstvé a rozviesť Vám ich v požadovaný deň. Za pochopenie ďakujeme :)